Murat Arslan "Sonbahar 2012" Albüm Song

Murat Arslan "Sonbahar 2012" Albüm Song

Albümde bulunan 10 parçanın söz ve müziği Murat Arslan’nın imzasını taşıyor. Sonbahar ismini taşıyan albüm, Sıtkı Sencer Özbay, Murat Cem Orhan, Tolga Urbay, Cem Yılmaz, Barış Gorgin, Ege Semercioğlu, Mahmut Bıkcan, Furkan Kayaoğlu, Uğur Özcan gibi Türkiye’ nin en başarılı müzisyenlerini sizler için bir araya getirdi.

Albümün şarkılarının mix ve masteringi, Kulübe Müzik tarafından yapıldı.
Daha ilk albümü yeni cıkmasına rağmen, söz ve müziği Murat Arslan’a ait 147 Türkce, 22 Yabancı eserin calışmalarına başlanıp, kısa süreli aralıklarla müzik marketlerde ki yerini alması planlanıyor.
Ve ayrıca 258 sayfalık “Hayat Veren Güneş” isimli kitabı da, yakın bir tarihte meraklılarıyla buluşacak.

SANATÇI PERDE ARKASI
1981 Kocaeli doğumlu olan sanatcımız ilk kalemini eline 1997 senesinde aldı. Sayfalarında biriktirdiği duygulu yazıtları 2001 senesinde müzikal ortamda gitarıyla buluşturmaya başladı. Bir cok esere imzasını atan sanatcı, 147 Türkce, 22 Yabancı eserini kendi repertuarında tutup, 2012 nin Ekim ayında yine söz ve müziği kendisine ait 10 parcadan oluşan Sonbahar albümümü raflara taşıdı. Çalışmalarına başladığı diğer eserlerini de yakın zamanda sevenleriyle buluşturmayı planlayan sanatcı, 2011 yılı itibari ile tamamladığı 258 sayfalık “Hayat Veren Güneş” isimli kitabını da meraklılarıyla buluşturacak.

ALBÜM PERDE ARKASI
Haziran ayında calışmalarına başlanan Sonbahar’ın prodüktörlüğü, Murat Arslan ve Sıtkı Sencer Özbay üstlendi. Albümde ki tüm eserler canlı enstrümanlar kullanarak oluşturulurken, albümün mix ve masteringi Kulübe Müzik tarafından yapıldı. 520 saatlik yorucu bir calışmanın ardından, ismini taşıdığı Sonbahar albümü, Sıtkı Sencer Özbay, Murat Cem Orhan, Tolga Urbay, Cem Yılmaz, Barış Gorgin, Ege Semercioğlu, Mahmut Bıkcan, Furkan Kayaoğlu, Uğur Özcan gibi Türkiye’ nin en başarılı müzisyenlerini sizler icin bir araya getirdi. Ayrıca “Yanımda Olmalısın” isimli eser de, bir cok sanatcıyla vokali bulunan Kübra Karan’la gercekleştirildi. Albümün Fotoğraf cekimleri ise, Faruk Kıyak, Berk Erözer, Zeynep Efe Negiş tarafından yapıldı. Âti Müzik İbrahim Zeytinkaya tarafından dağıtımı gercekleştirilen albümün satışına, D&R, TTNET Müzik, Çınar Müzik, Esen Shop, Avea Müzik, Vodafone ve Turkcell Müzik, Opet, Shell, Bp, Petrol Ofisi, Luk petrol ve Tüm Müzik Marketlerde başlandı. Ayrıca cekimleri bitmek üzere olan klibin, yakın bir tarihte Kral Tv, Power Türk, Number One Tv’de gösterime girmesi bekleniyor.

TEŞEKKÜR
Hayatımda hicbir zaman eksilmeyecek olan Aileme, Tüm Dost ve Çalışma Arkadaşlarıma, Kulaklarımın Arkasında Esen Çılgın Rüzgara, Bu Sonbahar’da Yanımda Oldukları İcin Sonsuz Teşekkürlerimi Sunuyorum.
Murat ARSLAN

Yeni Albümler

Bizim Şarkımız
Gelin Damat Geliyor
Ayrılıktan Söz Etme
Terketmedi Sevdan Beni
Ortakina / Son Çiçekçi Kız
Mevlana 3