SON KÖPRÜ - THE LAST BRİDGE

   Ati müzikten yeni bir albüm. Enstrümantal albümler serisine bir yenisi daha ekleniyor. SON KÖPRÜ  isimli bu yepyeni albüm yıllarca zevkle dinlenebilecek bir başucu albümü olmaya adaydır.Albümde müzikseverlerin çok yakından bildiği enstrümantal albüm deyince neredeyse akla ilk gelen bestesi Murat İşbilen’ait olan GÜLÜMCAN isimli eserin orjinal hali ve bunun yanı sıra gitar ve duduk olmak üzere iki farklı versiyonuda  bulunmakta.Ayrıca Anadolu türkülerinin modern düzenlemeleri de bulunmaktadır.

  Albümün müzik direktörlüğünü son yıllarda adını albümlerin yanı sıra dizi ve film müzikleri ile de duyuran VOLKAN SÖNMEZ üstlenmiştir.Albümde birbirinden değerli müzisyenler ile çalışıldı.Özellikle parçalardaki duduk performansı çok etkileyici olmuştur.Dinleyince sizde Emre Sınanmış’ın duduk performasına alkış tutacaksınız.

 Daha önce klasik halk müziği enstrümanları ile dinlediğimiz  türküleri duduk ve gitar eşliğinde dinlemek albüme bir ayrıcalık katmıştır. Kısacası SON KÖPRÜ albümümüz müzik severlerin yıllarca zevkle dinleyeceği iddialı bir yapıttır.