ÖZLEM ÖZEL

KISACA ARABESK

Sesi ve nostaljik şarkılara kattığı yorum ile Esenli Şarkılar albümüyle büyük çıkış yakalayan sanatçımız Özlem Özel bu kez ''Kısaca Arabesk'' isimli albümüyle yine gönüllerde taht kurmayı hedefliyor.

Sanatçımız küçük yaşlarda mikrofon ve sahne ile tanıştı.İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Türk musıkisi sınavlarını kazanınca İstanbula ‘a yerleşti. Sahne çalışmalarına Profosyonel anlamda devam etmeye başladı. Çok yoğun geçen sahne ve konservatuar hayatında Usta Yönetmen ve Besteci Mustafa Beyazkuş ile tanıştı. Sanatçımız Arabesk müziğe duyduğu hayranlığı Mustafa Beyazkuş’a anlatınca bu muhteşem proje  hayata geçti.

Albüm 70 li yıllara damgasını vurmuş en özel arabesk şarkılardan oluşuyor.Değerli yönetmen ve aranjör Mustafa Beyazkuş, yapım şirketi Ati Müzik, çok değerli besteci Orhan Akdeniz, değerli fotoğraf sanatçısı Onur Şekercioğlu ve müzik camiasının en iyi saz üstadları özveri ile çalışarak, bu albümün harikulade bir projeye dönüşmesinin mimarı oldular. Kısaca arabesk isimli albüm hayatın sunduğu tüm duyguları, en kaliteli soundlarla uzunca yıllar gönüllerde kalmayı amaçlamaktadır.

Usta oyuncu Levent Kırca’nın Olacak O Kadar Programında Küçük Hüsam tiplemesiyle dillere dolanan sözü ve bestesi Orhan Akdeniz’e ait olan Ben Hayır Demem şarkısını ilk defa bir albüme okuyan sanatçıdır. Kısaca arabesk adlı albümümüz müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor.

Kısaca Arabesk isimli Özlem Özel albümünde yer alan şarkılar:

Ben Hayır Demem         Söz Müzik : Orhan Akdeniz

Ömrüm Seninle Geçsin Söz Müzik : Orhan Akdeniz

Olan Kalbime Oldu        Söz Müzik : Orhan Akdeniz

Kahretmişim Hayatıma Söz Müzik:   Orhan Akdeniz

Dinleyicilerininde kolaylıkla yorumlayabileceği şekilde hazırlanmış bu 4 şarkının playback kayıtları bulunmaktadır.