ÜMİT BESEN - İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE

Albümde 12 adet birbirinden güzel eserler bulunmaktadır.Albüm ismi İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE sözü ve bestesi Ümit Besen'e aittir.Bu şarkıyı Acun Ilıcalının sunduğu var mısın yok musun adlı yarışma programındaki Fenerbahçeli Sedat ve eşinin o duygusal görüntülerinden esinlenerek yapılmış bir bestedir.

    02-Geri Dön Zaman sözü ve bestesi usta bestekar Yusuf Kaya'ya aittir.

    03-Gidiyorsun sözü ve bestesi Ümit Besen'e aittir.

    04-Yoksun Artık Odanda sözü ve bestesi Ümit Besen'e aittir.

    05-Ağla Gitarım Sen Ağla(Kurtuluş'a Özel)dir.Büyük sanatçı Kurtuluş'un hastanede olduğunu öğrenince çok üzülen sanatçımız Ümit Besen o duygularla bu şarkıyı yazmış ve bestelemiştir.Telefonda Kurtuluş'a geçmiş olsun dileklerini iletirken şarkının sözlerinide okumuş ve Kurtuluş bu şarkının gitarlarını mutlaka ben çalmalıyım demiştir ve Kurtuluş gitarıyla bu şarkıya ruh vermiştir.Yüreğine ve ellerine sağlık Kurtuluş Allah'tan acil şifalar diliyoruz.

    06-Mekanı Cennet Olsun(Annem) sözü ve bestesi Ümit Besen'e ait olup tüm annelere ithaf edilmiştir.

    07-Gidenlerin Ardından söz Erkan Besen beste Ümit Besen'e aittir.

    08-Onun İçin Yaşıyorum sözü ve bestesi Ümit Besen'e aittir.

    09-Geç Kaldım Sana sözü ve bestesi Ümit Besen'e aittir.

    10-Bana O Günleri Hatırlatmayın söz Ahmet Selçuk İlkan beste Ümit Besen.Sanatçımız usta şair Ahmet Selçuk İlkan'ın şiir kitabında okuduğu bu şiirden çok etkilenerek bestelemiştir.(Kalemine yüreğine sağlık üstad Ahmet Selçuk İlkan)

    11- Osmaniyem sözü bestesi Ümit Besen Osmaniyede doğup büyüyüyen sanatçımız bu eserinde memleketi Osmaniye'yi anlatmaktadır.

    12-Ne Günlerdi Ah O Günler söz Melis Besen Yılmaz beste Ümit Besen bu eserde sanatçımızın kızı Melis babasının sanat hayatındaki dünden bugünesini büyük bir ustalıkla kaleme almış ve bu muhteşem eser meydana gelmiştir.

    Yapımcılığını ATİ MÜZİK'in prodüktörlüğünü İbrahim Zeytinkaya'nın üstlendiği bu albüm tüm sevenlerinin beğenisine sunulmuştur.