MURAT İNCE GÖNÜL MAHKÛMU

“Ayrılık Sevdi Bizi” Şiir&Müzik Albümüyle, “Çekil Git” isimli eseriyle sanat dünyasında adından sıkça bahsettiren yorumcu, şair, yazar, gazeteci, radyo&tv programcısı “Duygu Adamı Murat İnce” şiir dünyasının zirvesine doğru emin ve büyük adımlarla yoluna devam ediyor.

Sanatçımız “Ayrılık Sevdi Bizi” ve “Ben Senin En Çok Çocuk Yanlarını Sevdim” isimli çalışmalarından sonra bu defa da “GÖNÜL MAHKÛMU’YLA” huzurlarınızda.

Murat İnce; ilk albümünde “Çekil Git” düetinde olduğu gibi yine büyük ses, hanımefendi Naşide Göktürk’le sizleri “GÖNÜL MAHKÛMU” isimli çalışmasında, sevgi limanlarında, duyguların her bir ayrı tadında yolculuğa çıkartmaya hazırlanıyor. Bunu yaparken sanatçı, gönül evlerinizi karaya vurdurmuyor, batırmıyor, boğmuyor “o” her defasında yaşatıyor, diriltiyor ve eşsiz sözleriyle, yorumlarıyla gözyaşlarınızı umutların ebemkuşağıyla taçlandırmaya devam ediyor.

Murat İnce; son on bir yıldır ürettiklerini on kitapta buluşturduğu gibi, yazdıklarını radyo, tv ve özel programlarında seslendirmeye de devam ediyor.

Türkiye’nin en güzide radyolarında sanat hayatına devam eden usta yorumcu, “TRT TÜRKİYE’NİN SESİ RADYOSUNDA, TÜRKİYE POLİS RADYOSU’NDA ve AŞK FM’DE” haftalık on saati aşan şiir&öykü&müzik yayınlarıyla sizleri büyülerken, arşivlerinizden hiç çıkartamayacağınız, müzik listelerinizin her zaman en başında olacağına inandığımız, üçüncü şiir albümüyle de gönül bültenlerinizin sür manşetine talip oluyor.

Murat İnce’nin firmamızdan bugüne kadar çıkan bütün albümlerinde; aranjör, bestekâr, yorumcu ve müzik yönetmeni olarak karşımıza çıkan Volkan Sönmez neredeyse “GÖNÜL MAHKÛMU’NUN” her noktasında yine var. Usta müzik adamı Volkan Sönmez son zamanlarda (KİRLİ BEYAZ) dizi müzikleriyle de gündemde kalmaya, unutulmaz eserlere imza atmaya devam ediyor.

Sanatçımız Murat İnce bu eserinde “TÜRKÜLER ÖLMEZ OĞLUM’UN” hem bestekârı, hem şiir&şarkı yorumculuğu yapmıştır. Şarkı söylemeyi ilk kez deneyen sanatçı sizleri cidden şaşırtacak bir performansla huzurlarınızda. Yine bu albümde Murat İnce, “AĞLADIM” “İKİ YABANCI” ve “ZALİM” isimli çalışmaların söz&bestekârı olarak karşımızda.

“GÖNÜL MAHKÛMU” farklı kültürlerin ve farklı duyguların yansıması olarak karşımıza çıkıyor. Öyle ki gurbetçi şair “Ozan Özdemir”in” “BİR ŞANS DAHA VER” ve Anadolu’nun gerçek yüzü, “Aşk Anarşisttir” şiir&müzik albümüyle kendinden kısa zamanda çok söz ettiren Ozan Çağlar’ın “AĞLADIM” isimli eserlerini sesletirken Murat İnce, kalpleriniz yerinden çıkacakmış gibi oluyor. Çünkü OZAN’LAR yürekleri yananlardır ve OZAN’LARIN yazdıklarını, söylediklerini söyleyen Duygu Adamı Murat İnce olunca, adeta yürekler yangın yerine dönüyor…

Albüm içerisinde on üç eser bulunmaktadır. Bunların on bir tanesi Murat İnce’ye aittir. “Bir Şans Daha Ver” şiiri Ozan Özdemir’e (şarkı sözü Murat İnce’ye&beste Volkan Sönmez’e) ve “Ağladım” isimli şiir Ozan Çağlara (söz&beste ve şarkı yorum Ozan Çağlar) aittir. Murat İnce’nin “TEMMUZ’A BEŞ KALA” isimli şiirinin şarkı bölümünde Volkan Sönmez’e vokalde Alptekin Mallı eşlik etmiştir.