AHMET ŞAFAK’TAN 14 YENİ ESER !

ATİ MÜZİK İFTİHARLA SUNAR !

AHMET ŞAFAK’TAN MÜTHİŞ BİR ALBÜM :

 “ 9 – AŞK VE VATAN !..”

19 Mayıs 2010’da onuncu sanat yılını kutlayan Ahmet Şafak bu yıla damgasını vuracak bir albüm ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.Yine kendi eserlerinden oluşan 14 yeni şarkı ile başta Türk halkı olmak üzere müzikseverlerin nabzını tutuyor. “ Ben aşkın ve vatanın şarkıcısıyım..Müzikal çalışmalarım  Türk milletinin kültür deryasına katkı sağlamak içindir!.Benim diğer sanatçılardan farkım nasil bir ülkede yaşadığımı ve nasıl bir milletin sanatçısı olduğumu idrak etmektir..” Diyen Ahmet Şafak eskiyle yeninin sentezini AŞK VE VATAN- 9 albümüyle gerçekleştiriyor.

Aranjesini Volkan Sönmez’in yaptığı albümde dolu dolu 14 eser yer alıyor.Her albümde kendisine özgü geleneksel duruşunu özgün bestelerle yenileyen ve genç yaşlı herkesin sevgisini kazanan Ahmet Şafak bu kez bir şarkıda sevilen sanatçı Seda Sayan ile düet yapıyor.Albümün ikinci şarkısı olan “ Sensiz Yüreğim “ de Seda Sayan ile stüdyoya giren Ahmet Şafak muhteşem bir şarkıya imza atıyor.

Türkiye’nin en fazla konser yapan sanatçılarından Ahmet Şafak  bu albümünde çağdaş Türk müziğinin özgün-rock çeşitlemesini başarıyla sürdürerek kendi tarzının zirvesini yakalıyor.

AŞK VE VATAN 9.cu albüm.

14 yeni eser..

Ahmet şafak’tan..

Ati müzik imzasıyla..

Saygılar…